Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alpha Yazılım Hizmetleri

Kurumsal Programlama Hizmetleri

İşletmenizin en verimli çalışması, işletme içindeki tüm işlemlerin yetkililerce kolayca denetlenebilir ve erişilebilir olması gerekmektedir.
Bunun için de başta CRM olmak üzere yine işletmenizin kendi gereksinmelerine uygun özel yazılımlarla hem verim arttırıcı , hem de zaman, personel ve para tasarrufunun sağlanması gerekmektedir.
Biz işletme yazılımlarında sadece program yazılımı değil aynı zamanda verimlilik tavsiye ve yönlendirmeleri ile size bambaşka bir hizmet vermekteyiz.

Bireysel Programlama Hizmetleri

Bazı anlarda yapmakta olduğunuz işinizde uygulamalarda umulmadık zorluklar yaşarsınız. Bu zorluklar aslında çok ufaktır ama işinizde size zaman , performans ve para kaybettirir. Siz bunları çözecek pratik uygulamalar ve yazılımlar bulamazsınız. Çünkü problem size özeldir ve hiç kimse bunun için genel bir çözüm sunmamaktadır.

İşte tam bu noktada biz bu sorunlarınızı çözmeye talibiz…
Üst düzey yetkililerle hızlı bir şekilde sorunlarınızı anlıyor ve size çözümler sunuyoruz.
Çözüm neyi gerektiriyorsa o altyapıyı sunabilecek geniş yazılım tecrübesine sahibiz. Kimi zaman ufak bir program ile kimi zaman endüstriyel otomasyon ve mobil uygulama yazılımları ile size en uygun ve pratik çözümü sunuyoruz.
Önemli olan bu çözümün size en önemli taahhütlerimiz olan zaman, personel, para tasarrufları sağlaması ve hem kişisel hem de işletme verimizi arttırmasıdır.

Mobil Programlama Hizmetleri

İçinde bulunduğumuz yüzyıldaki son 5 yılındki en önemli devrimi mobil cihazların yaşamımıza çok hızlı ve inanılmaz etkili girişi ile oldu.
Artık tüm gelişen ve gelişmekte olan işletmeler için mobile uygulamalar stratejik bir konuma geldi.  Mobil iletişim çok hızlı ve bireylere çok hızlı ulaşması tüm pazarlama ve reklam stratejilerini değiştirdi. Ayrıca bulut sistemi ile (her ne kadar bazı sakıncalar olsa da) tüm bildiğimiz klasik anlayışlar değişti. Bu sistemlere entegre olup adımlarını doğru planlayan firmalar inanılmaz şekilde ön plana çıkarken, bu sisteme uyamayan ya da yanlış uygulayan firmalar da pazarda çok geri kalmaktadırlar.
Bu noktada da biz sizin işletmenize özel isterseniz tüm işletme bilgileriniz ile irtibatlı, isterseniz bağımsız mobil yazılım (Android ve IOS) hizmetleri vermekteyiz.

Web Tasarım/Yazılım

İş süreçlerinin kontrolü ve hızlandırılması için bilgisayar ortamında yapılan kodlama çalışmaları genel olarak web yazılım olarak adlandırılır. Web server sunucularında bulunan yazılımların ve eklentilerin tümü web yazılım kapsamındadır. Web tasarım tek başına yetersizken, web yazılım birleştiğinde çok daha kullanışlı olmaktadır. Web sitesinin doğru bir şekilde çalışması açısından web yazılımların doğru yazılması büyük bir önem taşımaktadır. Örneğin Facebook, Twiter ve Yahoo gibi dünyanın en ünlü web yazılımlarına örnek olan siteler ASP.NET, PHP, JavaScript, Flash, Microsoft Silverlight gibi popüler yazılımlar kullanılarak oluşturulmuştur.

Alpha Yazılım olarak kolaylıkla yönetebileceğiniz ve müşterilerinize özel sistemleri sunabileceğiniz web sitelerinizin yazılımlarını HTML5, CSS3, Php ve Asp.net ile kodlayarak yapıyoruz. Web yazılım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için ayrıca firmalara özel panelli web yazılım uygulamaları sunuyor, ihtiyaca yönelik analizler yaparak, katkı sağlayacak yazılım modülleri geliştiriyoruz.

E-Ticaret

Satışlarınızı online hale getirebileceğiniz, eşsiz alt yapısıyla e-ticaret yapmanıza olanak sağlayalım.

SEO

İşletmelerin ihtiyaçlarını iyi biliyor, dijital dünyada büyümeleri için gereken gelişmiş seo altyapılı web siteleri tasarlıyoruz. Yazılım, tasarım ve seo konularında uzman ekibimizin geliştirdiği sektörün en iyi web sitelerine ekonomik fiyatlarla sahip olun.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzün ilerleyen pazarlama stratejileri dijital ortamla yeniden yapılanırken, kurum/kuruluş ve markaların yeni ticaret piyasası sosyal medya mecralarına taşındı.

Sosyal medya mecraları olan;

Facebook,

Google+

Twitter

Youtube

Foursquare

Pinterest

Linkedin de yer edinerek, görsel ve yazılım inovasyonlarla sosyal medya pazarlaması yapan tüm mecralarda satış stratejilerinizi yönetiyoruz.

 

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı? Bize Ulaşın